תוכנות לעיצוב אתרים

בין אם אתה חדש לחלוטין בתחום עיצוב אתרים או וותיק יחסית, מציאת תוכנות לעיצוב אתרים שיתאימו לרמת הכישורים שלך כמו גם לצרכי הפרויקט המדובר קלה יותר היום מאי פעם.

רוב התוכנות לעיצוב אתרים בשוק כיום כוללות עורך HTML, תבניות פלאש ו-CSS שהופכות עיצוב אתרים למשהו יחסית קל ונגיש לכולם. אבל לפני שאתה רוכש את אחת מהתוכנות הללו או משכיר את שרותיו של מעצב אתרים שישתמש בהן אתה חייב לדעת מה אתה רוצה שהאתר המדובר יעשה, מה התקציב שלך וגמה זמן ומאמץ אתה מוכן להשקיע בלממש את החזון הזה.

מעצב אתרים מקצועי או תוכנות עיצוב אתרים טובות אמורות לספק את כל הכלים הדרושים לייצירת עיצוב אתר מקצועי אבל תוכנית מדויקת ככל האפשר של האתר העתידי והדרישות מהעיצוב שלו ימנעו הוצאות מיותרות על מאפיינים מסוימים שפשוט אין בהם צורך. אם עיצוב האתר צריך להיות אינפורמטיבי עם אינטראקטיביות מינימלית הוא מכתיב צרכים שונים לחלוטין מאתר שמחפש לדוגמא לשרת קהילה או להוות אתר e-commerce.

מסיבה זו ממש רצוי להביא בחשבון את המשתנים הבאים לפני רכישת תוכנות לעיצוב אתרים- מה הוא קנה המידה של אותה תוכנה מבחינת ביצועים גרפיים, אילו תוספות באות איתה.לאיזו מערכת מותאמת התוכנה, מהי קלות השימוש ואיזו מערכת תמיכה היא מציעה.

הנה רשימה של מספר נקודות שיכולות להקל על ההתעסקות עם תוכנות לעיצוב אתרים:

  • החלט מה אתה רוצה להפיק מהתוכנה. האם מדובר רק ביצירת מספר דפים קטן המידעים לקוחות אודות שרותים ומוצרים מסוימים או שאולי הם כוללים גם פונקציה של מכירה? האם אתה מחפש עיצוב אתרים פשוט יחסית או אולי עמודים עמוסים באנימציית פלאש שנועדו להרשים.
  • אל תטעה ותחשוב רק על הצרכים המידיים אלא גם על התוכנית לטווח הארוך – עידכונים, תוספות, שילוב עם מסדי נתונים וכו'. בחינת הכיוון העתידי יכולה לחסוך לא מעט אנרגיות כשיגיע זמנן.
  • בהתחשב בכמות העצומה של הפלטפורמות הקיימות כיום, חשוב לוודא שרכישת תוכנות עיצוב אתרים לא תעשה לחינם וכי היא מותאמת למערכת בה היא תותקן. רובן המוחץ של תוכנות עיצוב אתרים מותאמות ל-PC אבל זה לא יתאים למישהו שמחפש לדוגמא לעצב אתר על בסיס Linux.
  • אין טעם לייצר קשיים בכוח. ישנו שפע של תוכנות עיצוב אתרים, מצא כזו שתהיה קלה לשימוש ומציעה מערכת תמיכה מקצועית. חבל להתעסק עם יישומים מורכבים או לחילופין למצוא את עצמך מתמודד עם בעיות שאתה לא לגמרי מבין בהן לבד בגלל שמחלקת התמיכה סגורה. חפש המלצות והתייעץ עם משתמשים קימים.

 

רוצים לשתף את האתר שלכם? צרו קשר